Start arrow Humor, dowcipy arrow About being alone - Teledysk. Kim jest Josef Hedinger?
Humor i rozrywka

 

Uśmiechnij się
- Pani Kowalska, czy pani wie, ze mój maz to 300-procentowy impotent?
- Jak to 300-procentowy?
- Do wczoraj to on byl 100-procentowy, ale wczoraj spadl z drabiny, zlamal
sobie palec i zebami odgryzl jezyk...
Menu główne
Start
Śmieszne filmiki
Śmieszne zdjęcia
Śmieszne teksty
Humor, dowcipy
Gry i zabawy
Avatar Chat !!!
Szukaj
Wrzuta dowcipów
Prezentacje
Pobierz z plikowni
Śmieszne pliki MP3
Dzwonki, tapety, gry
Napisz do nas
Kalkulator miłosny
Mapa witryny
Karykatury, warper
Magiczne sztuczki
Mapa witryny
Nasze e-kartki

00001.gif

Dodaj do ulubionych
 
 
Przeboje Leva's Polka

Serdecznie witamy na stronach humoru polskiego
Advertisement
About being alone - Teledysk. Kim jest Josef Hedinger? PDF Drukuj E-mail
Oceny: / 8
KiepskiBardzo dobry 
Image Najgorętsze obecnie nazwisko polskiego internetu? Bez wątpienia Josef Hedinger! Młody, niezwykle utalentowany amerykański wokalista podbija serca nastolatków w całej Polsce. Utwór „About being alone” nuci już chyba każdy!. Poniżej przedstawiamy teledyski i sylwetkę Hedingera.Najgorętsze obecnie nazwisko polskiego internetu? Bez wątpienia Josef Hedinger! Młody, niezwykle utalentowany amerykański wokalista podbija serca nastolatków w całej Polsce. Utwór „About being alone” nuci już chyba każdy!

Wszystko zaczęło się od słynnego odcinka programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”, emitowanego w telewizji TVN, w którym występ jednego z uczestników castingu – Jakuba Mędrzyckiego, do łez wzruszył Michała Piroga. Doskonały taniec Kuby, ale także piękna liryczna wpadająca w ucho piosenka pod tytułem „About being alone”, wywarły nie tylko na jury, ale i na telewidzach wielkie wrażenie. W Internecie zawrzało. Wszyscy, dosłownie wszyscy szukali wykonawcy piosenki „About being alone” na wszystkich możliwych portalach. Liczba odsłon piosenki „About being alone” na portalu Youtube, wzrosła w ciągu zaledwie dwóch tygodni z niespełna 2 000 do ponad 100 000 odsłon! A liczba odtworzeń piosenek Josefa na jego stronie internetowej wzrosła o ponad 150 000, również w przeciągu kilku dni. Podobnie stało się z innymi piosenkami Josefa Hedingera, które artysta zamieszczał na portalu.

Image

Josef Hedinger nie wydał jeszcze swej debiutanckiej płyty. Management artysty w USA, postanowił na początek, zamieścić debiutancki krążek piosenkarza na portalu iTunes, by sprawdzić potencjalne zainteresowanie materiałem. Jednak pojawienie się płyty na półkach w Polsce i na całym świecie to tylko kwestia czasu.

Josef Hedinger to 19-latek z Los Angeles, pasjonat muzyki od dziecka. Jest multi - instrumentalistą, sam komponuje i produkuje swoje piosenki. Jest także autorem wszystkich tekstów. Josef rozpoczął naukę śpiewu i gry na pianinie już jako 11–latek, jego muzycznymi idolami byli i są m.in. Stevie Wonder, Alicia Keys, Billie Holiday, czy Usher. Josef specjalizuje się w melodyjnych balladach, uwielbia także ekspetymentować, dlatego jego muzyka to jedyna w swoim rodzaju mieszanka soulu, R&B i hip hopu. Josef nad każdą piosenką pracuje kilka a nawet kilkanaście dni, często zmienia koncepcje i eksperymentuje. Jest prawdziwym perfekcjonistą, w połączeniu z rzadko spotykanym talentem, może to zaowocować narodzinami prawdziwej międzynarodowej gwiazdy. Piosenka „About being alone” już podbina polskie rozgłośnie radiowe. Utwór znajduje się m.in. na playlistach Radia Zet i Radia Plus.
< Poprzedni   Następny >