Start arrow Humor, dowcipy arrow About being alone - Teledysk. Kim jest Josef Hedinger?
Humor i rozrywka

 

Uśmiechnij się
Umarła teściowa, cień padł na całą rodzine, ktoś musi palnąć mowę ....
Powie zieć ...
- Więc tak, dzięki Bogu do Boga poszła moja teściowa. Co jeszcze dobrego mogę na Jej temat powiedzieć? hmmmm hmmmm hmmmm ale brata miała gorszego
Menu główne
Start
Śmieszne filmiki
Śmieszne zdjęcia
Śmieszne teksty
Humor, dowcipy
Gry i zabawy
Avatar Chat !!!
Szukaj
Wrzuta dowcipów
Prezentacje
Pobierz z plikowni
Śmieszne pliki MP3
Dzwonki, tapety, gry
Napisz do nas
Kalkulator miłosny
Mapa witryny
Karykatury, warper
Magiczne sztuczki
Mapa witryny
Nasze e-kartki

00001.gif

Dodaj do ulubionych
 
 
Przeboje Leva's Polka

Serdecznie witamy na stronach humoru polskiego
About being alone - Teledysk. Kim jest Josef Hedinger? PDF Drukuj E-mail
Oceny: / 8
KiepskiBardzo dobry 
Image Najgorętsze obecnie nazwisko polskiego internetu? Bez wątpienia Josef Hedinger! Młody, niezwykle utalentowany amerykański wokalista podbija serca nastolatków w całej Polsce. Utwór „About being alone” nuci już chyba każdy!. Poniżej przedstawiamy teledyski i sylwetkę Hedingera.Najgorętsze obecnie nazwisko polskiego internetu? Bez wątpienia Josef Hedinger! Młody, niezwykle utalentowany amerykański wokalista podbija serca nastolatków w całej Polsce. Utwór „About being alone” nuci już chyba każdy!

Wszystko zaczęło się od słynnego odcinka programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”, emitowanego w telewizji TVN, w którym występ jednego z uczestników castingu – Jakuba Mędrzyckiego, do łez wzruszył Michała Piroga. Doskonały taniec Kuby, ale także piękna liryczna wpadająca w ucho piosenka pod tytułem „About being alone”, wywarły nie tylko na jury, ale i na telewidzach wielkie wrażenie. W Internecie zawrzało. Wszyscy, dosłownie wszyscy szukali wykonawcy piosenki „About being alone” na wszystkich możliwych portalach. Liczba odsłon piosenki „About being alone” na portalu Youtube, wzrosła w ciągu zaledwie dwóch tygodni z niespełna 2 000 do ponad 100 000 odsłon! A liczba odtworzeń piosenek Josefa na jego stronie internetowej wzrosła o ponad 150 000, również w przeciągu kilku dni. Podobnie stało się z innymi piosenkami Josefa Hedingera, które artysta zamieszczał na portalu.

Image

Josef Hedinger nie wydał jeszcze swej debiutanckiej płyty. Management artysty w USA, postanowił na początek, zamieścić debiutancki krążek piosenkarza na portalu iTunes, by sprawdzić potencjalne zainteresowanie materiałem. Jednak pojawienie się płyty na półkach w Polsce i na całym świecie to tylko kwestia czasu.

Josef Hedinger to 19-latek z Los Angeles, pasjonat muzyki od dziecka. Jest multi - instrumentalistą, sam komponuje i produkuje swoje piosenki. Jest także autorem wszystkich tekstów. Josef rozpoczął naukę śpiewu i gry na pianinie już jako 11–latek, jego muzycznymi idolami byli i są m.in. Stevie Wonder, Alicia Keys, Billie Holiday, czy Usher. Josef specjalizuje się w melodyjnych balladach, uwielbia także ekspetymentować, dlatego jego muzyka to jedyna w swoim rodzaju mieszanka soulu, R&B i hip hopu. Josef nad każdą piosenką pracuje kilka a nawet kilkanaście dni, często zmienia koncepcje i eksperymentuje. Jest prawdziwym perfekcjonistą, w połączeniu z rzadko spotykanym talentem, może to zaowocować narodzinami prawdziwej międzynarodowej gwiazdy. Piosenka „About being alone” już podbina polskie rozgłośnie radiowe. Utwór znajduje się m.in. na playlistach Radia Zet i Radia Plus.
< Poprzedni   Następny >