Start arrow Gry i zabawy
Humor i rozrywka

 

Uśmiechnij się
Umarła teściowa, cień padł na całą rodzine, ktoś musi palnąć mowę ....
Powie zieć ...
- Więc tak, dzięki Bogu do Boga poszła moja teściowa. Co jeszcze dobrego mogę na Jej temat powiedzieć? hmmmm hmmmm hmmmm ale brata miała gorszego
Menu główne
Start
Śmieszne filmiki
Śmieszne zdjęcia
Śmieszne teksty
Humor, dowcipy
Gry i zabawy
Avatar Chat !!!
Szukaj
Wrzuta dowcipów
Prezentacje
Pobierz z plikowni
Śmieszne pliki MP3
Dzwonki, tapety, gry
Napisz do nas
Kalkulator miłosny
Mapa witryny
Karykatury, warper
Magiczne sztuczki
Mapa witryny
Dodaj do ulubionych
 
 
Przeboje Leva's Polka

Serdecznie witamy na stronach humoru polskiego
Advertisement
Gry i zabawy
Wskaż błędy na obrazkach E-mail
Oceny: / 12
ImageGra "Wskaż błędy na obrazkach" polega na pokazaniu różnic pomiędzy dwoma obrazkami. Gra tematycznie związana ze świętam Bożego Narodzenia, przeznaczona jest dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Można przy niej bawić się całą rodziną. Grę można pobrać na komputer w formie spakowanej.
Czytaj całość...
Gra sanie z prezentami E-mail
Oceny: / 7
ImageGra sanie z prezentami, wymaga logicznego myślenia. Gra polega na przestawianiu zwrotnic na torach po których porusza się pociąg zbierający prezenty, w ten sposób, żeby jadący nim Mikołaj mógł zebrać jak najwięcej prezentów świątecznych. Gra przeznaczona dla dzieci w różnym wieku, jednak i rodzice mają przy niej dużo zabawy.
Czytaj całość...
Gra memory E-mail
Oceny: / 2
ImageGra memory pozwala w sposób lekki łatwy i przyjemy na ćwiczenia pamięci. Związana jest tematycznie ze świętami Bożego Narodzenia. Gra polega na eliminowaniu kolejo odsłanianych obrazków, poprzez wskazywanie na położenie takiego samego obrazka podgladniętego wcześniej. Grę mozna pobrać w formie spakowanej na swój komputer. Gra przeznaczona dla różnych grup wiekowych.
Czytaj całość...
Zaświeć lampeczki E-mail
Oceny: / 3
Image Gra "Zaświeć lampeczki" wymaga logicznego myślenia. Gracz za pomocą myszki obraca wiązki przewodów z prawej strony choinki tak aby docelowo doprowadzić do takiego połączenia przewodów przy którym wszystkie lampeczki na choince się zapalą. Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 lat. Powodzenia.
Czytaj całość...
Gry świąteczne E-mail
Oceny: / 2
ImageDodaliśmy dzisiaj również do naszego portalu kilka gier związanych z nadchodzącymi Świętami. Wszystkie gry znajdują się w linku Gry i zabawy/Dla dzieci. Gry można również pobierać na swój komputer w formie spakowanej, oraz wysyłać jako e-kartki.
Czytaj całość...
Malowanki świąteczne E-mail
Oceny: / 8
ImageZ okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przedstawiamy serię 4-ech malowanek powiązanych tematycznie ze świętami. Malowanki przeznaczone są dla dzieci najmłodszych. Pomalowane obrazki można wydrukować. Istnieje również możliwość wysłania gier jako e-kartki, oraz pobrania gry w formie spakowanej na swój komputer.
Czytaj całość...
Strzelanie z łuku do jabłka E-mail
Oceny: / 140
ImageGra polega na zestrzeleniu z łuku jablka leżącego na głowie człowieczka. Możesz przez chwilę poczuć się jak legendarny Wilhelm Tell. Za pomocą wskaźnika myszki ustawiamy kąt strzału. Naciąg cięciwy przy pomocy lewego przycisku. Gra jest wielopoziomowa. Po każdym zestrzeleniu jabłka, wzrasta dystans pomiędzy łucznikiem a celem. Gra przeznaczona dla osób pełnoletnich.
Czytaj całość...
Otwieranie butelek E-mail
Oceny: / 6
ImageFajna i prosta gierka, polegająca na strzelaniu do kapselków w poszczególnych butelkach. Strzelanie prowadzone jest za pomocą myszki. Czas strzelania jest ograniczony. Ilość otwartych butelek jest automatycznie zliczana.
Czytaj całość...
Kalkulator miłosny 03 E-mail
Oceny: / 74
ImageKolejny kalkulator miłosny. Chcecie wiedzieć czy pasujecie do siebie i w jakim stopniu? Sprawdźcie. Kalulator miłosny powinien rozwiać Wasze wątpliwości. Wynik należy oczywiście traktować z przymróżeniem oka.
Czytaj całość...
Gra z serii złudzenia-zaskoczenia E-mail
Oceny: / 40
ImageJingle to kolejna rozrywkowa niespodzianka. Sprawdź jak brzmi piosenka świąteczna od przodu do tył, od tyłu do przodu, od...
Czytaj całość...
Nowy zestaw gier dla dzieci E-mail
Oceny: / 11
ImageZestaw trzech gier dla dzieci, Dwie gry to nowa seria ubieranek dla dziewcząt z cyklu Dress-Up. Dla chłopców gra Tiny Combat obrona flagi przez snajpera.


Czytaj całość...
Ubieramy modelki 2 E-mail
Oceny: / 12
ImageGra dla dziewczynek w wieku powyżej 12 lat. Program umożliwia ubieranie dziewczynek. Do dyspozycji mamy 3 modelki. Ubranka przemieszczamy za pomocą myszki. Strzałeczki po lewej i prawej strony elementów garderoby umożliwiają zmianę koloru. Można również zmieniać podkład muzyczny i tło gry.
Czytaj całość...
Ubieranka dla dziewczynek E-mail
Oceny: / 12
ImageGra dla dziewczynek w wieku powyżej 12 lat. Program umożliwia ubieranie i rozbieranie dziewczynek. Do dyspozycji mamy 4 modelki. Ubranka przemieszczamy za pomocą myszki. Strzałeczki po lewej i prawej strony elementów garderoby umożliwiają zmianę koloru. Można również zmieniać podkład muzyczny i tło.
Czytaj całość...
Tiny combat E-mail
Oceny: / 1
ImageGra dla chłopców powyżej 12 lat. Zadaniem grającego jest obrona flagi przed desantem. Jesteś na stanowisku strzelca wyborowego. Do strzelania wykorzystujesz myszkę i lewy przycisk.
Czytaj całość...
Dom lalek. E-mail
Oceny: / 21
ImageDomek dla lalek. Gra dla dzieci 4-12lat. Typowy domek dla lalek. Za pomocą myszki ustawiamy w pokojach meble. Wstawiamy mieszkańców. To takie mini Simsy dla dzieci.
Czytaj całość...
Ubierz modelkę E-mail
Oceny: / 22
ImagePrzedstawiamy nową serię trzech gier dla dziewczynek w wieku 4-12 lat. Gra polega na dobieraniu dla modelek różnych efektownych ciuszków, bucików czy biżuterii. Ubranka ubiera się przy pomocy myszki


Czytaj całość...
Kolejny kalkulator miłosny E-mail
Oceny: / 58
ImageDwa kolejne modele kalkulatorów miłosnych dla naszych zakochanych. Sprawdź czy oba pokazują to samo. Wystarczy wpisać imię swoje oraz imię ukochanego, żeby określić jak wielkie uczucie Was łączy.
Czytaj całość...
Wybierz mundurek szkolny. E-mail
Oceny: / 128
ImageWychodząc naprzeciw pomysłom ministra Giertycha, umożliwiamy rodzicom i ich pociechom optymalny dobór myndurków szkolnych. Sprawdźcie sami, może to jednak dzieciom się spodoba.
Czytaj całość...
Prom night dress E-mail
Oceny: / 38
Image Gra dla dzieci. Wybieracie z pulpitu dziewczynkę i chłopca, a następnie ubieracie ich na bal. Gotowy obrazek można wydrukować.
Czytaj całość...
Blazing Squad E-mail
Oceny: / 27
ImageStrzelanie do różnych tarcz i punktów pojawiających się w terenie.Szybka, fajna, realistyczna gierka.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 40 z 82